Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Woźny
Miejsce pracy: Jawor Solecki
Numer: StPr/24/0623
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jawor Solecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

17 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Radom

Oferujemy: Dobra, stabilna praca – umowa zlecenie, TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Elastyczny grafik. Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe, Dyspozycyjność w godzinach zmianowych (5:00-13:00 ; 13:00-21:00), Mile...

24 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Lipsko

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

18 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik Utrzymania Czystości

Radom

To oferujemy: Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę Uczciwe i terminowe wynagrodzenie Praca poniedziałek – sobota 5-13 i 13-21 Twoje zadania: Dbanie o porządek na terenie dużego sklepu Zamiatanie, sprzątanie korytarzy, sanitariatów,...