Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0923
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie się oraz obsługa kasy fiskalnej jak również terminala kart płatniczych-sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym-pomoc klientom w doborze produktów-przyjmowanie dostaw towaru-metkowanie towaru-właściwa ekspozycja towaru odzieżowego, przemysłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Komunikatywność, dyspozycyjność, uczciwość.

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej