Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0635
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

20 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Knurów

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!...

20 paź 2024

Radom

18 paź 2024

Sprzedawca

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie lub wyższe. Komunikatywność, asertywność, książeczka sanepidu.