Spedytor międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 9208468, z dnia 2024-08-28

VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

firma logistyczna posiadającej własny system transportu chłodniczego

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • Przetwarzanie i koordynacja zleceń z udziałem własnej i podwykonawczej floty samochodowej
  • Planowanie pracy kierowców - rozwiązywanie bieżących problemów
  • Kontrola nad prawidłową i terminową realizacją zleceń oraz dokumentacją,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień, wprowadzanie danych do odpowiednich systemów
  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora - sprzedaż ładunków i praca z własną flotą pojazdów
  • Znajomość giełd transportowych - Trans.eu / timocom / teleroute
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Towarzyskość i umiejętność szybkiego reagowania
  • Znajomość przepisów transportowych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, stanowczość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania szybkich i trafnych decyzji oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Możliwość hybrydowego formatu pracy
  • Przyzwoite wynagrodzenie, przejrzysty system motywacyjny