Specjalista ds. logistyki międzynarodowej

Ogłoszenie numer: 9208546, z dnia 2024-08-30

VIKTORIIA KOSHCHAVTSEVA

firma logistyczna posiadającej własny system transportu chłodniczego

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi.
  • Koordynacja zleceń transportowych przy użyciu floty własnej i podwykonawców.
  • Planowanie i zarządzanie pracą kierowców, w tym rozwiązywanie problemów operacyjnych.
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń i właściwą dokumentacją.
  • Generowanie raportów i analiz, zarządzanie danymi w systemach.
  • Współpraca z innymi działami, w tym z księgowością.

Wymagania

  • Doświadczenie jako spedytor, umiejętność zarządzania flotą.
  • Znajomość giełd transportowych (Trans.eu, Timocom, Teleroute).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Kompetencje interpersonalne, szybkie reagowanie, znajomość przepisów transportowych.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnego komunikowania się.
  • Zdolność do pracy pod presją, szybkiego podejmowania decyzji, i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Oficjalne zatrudnienie z przejrzystym systemem wynagrodzeń.
  • Elastyczne warunki pracy, w tym model hybrydowy.