Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Miejsce pracy: Stąporków
Numer: StPr/24/0932
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe na terenie miasta i gminy Stąporków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stąporków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Podobne oferty pracy

15 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Rozładunek/załadunek ręcznie (do 25 kg); , sortowanie paczek i towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki według rejonów; Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

14 wrz 2024

wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

14 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Sortownik

1)przyjmowaniu przesyłek do magazynu;2)sortowaniu przesyłek na kierunki kurierskie;3)pakowaniu przesyłek do opakowań zbiorczych;4)sortowaniu i przygotowywaniu paczki do załadunku na auto liniowe;5)załadowaniu i rozładowaniu przesyłki z auta...