Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Miejsce pracy: Rzeczniów
Numer: StPr/24/0592
OBOWIĄZKI:
Dbanie o utrzymanie ładu i porządku na terenie UG i przy drogach gminnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rzeczniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

18 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Sortowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Sortowanie i segregacja baterii , obsługa maszyn do sortowania baterii Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

16 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Rozładunek/załadunek ręcznie (do 25 kg); , sortowanie paczek i towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki według rejonów; Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

14 wrz 2024

wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: