Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Suchedniów
Numer: StPr/24/0947
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy lub rozbiórką budynków, prace przygotowawcze (transportowe, porządkowe)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: murowanie w systemie Ytong i Silka oraz ocieplanie od wewnątrz za pomocą płyt Multipor

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Suchedniów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 832 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej