Rejestratorka/asystentka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/1236
OBOWIĄZKI:
- praca przez telefon,- rejestracja i potwierdzanie wizyt pacjentów,- konsultacja telefoniczna pacjentów,- sprzedaż telefoniczna usług przychodni,- szkolenia merytoryczne i praktyczne dla pracownika przed rozpoczęciem i w trakcie pracy (na koszt firmy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Staranność, dokładność, uczciwość, wysoka kultura osobista. Mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi (pacjentami, klientami), zainteresowania w kierunku medycyny i zdrowia.

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim