Referent ds. ofertowania

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/24/1852
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: min. średnie; obsługa komputera, pakiet MS Office; podstawowa znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B mile widziane; zakres obowiązków: tworzenie korespondencji handlowej oraz ofert, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa reklamacji, utrzymanie dobrych relacji z klientami, jedna zmiana, miejsce realizacji stażu: Knurów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach