Przedstawiciel handlowy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2251
OBOWIĄZKI:
wg. wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Podobne oferty pracy

10 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

GreenMax Sp. z o.o.

Czym się będziesz zajmować: pracą w terenie (d2d) pozyskiwaniem nowych Klientów i budowanie pozytywnych relacji doradztwem i doborem rozwiązań dla Klientów umawianiem spotkań dla Handlowców realizowaniem wyznaczonych celów Kogo szukamy?...

04 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Przedstawiciel Handlowy z językiem niemieckim

widziszwszystko sp. z.o.o

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami Dbanie o wizerunek firmy Rozbudowywanie bazy klientów Nasze wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego Umiejętność obsługi komputera...

04 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Przedstawiciel Handlowy z językiem angielskim

Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami Dbanie o wizerunek firmy Rozbudowywanie bazy klientów Nasze wymagania: Biegła znajomość języka angielskiego Umiejętność obsługi komputera...