Pracownik produkcji / pakowacz

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2271
OBOWIĄZKI:
WSPOMAGANIE PRODUKCJI RĘCZNEJ LUB ZMECHANIZOWANEJ PARKIETU PODŁOGOWEGO; OCENA MATERIAŁU, SORTOWANIE SUROWCA, PÓŁWYROBU I GOTOWEGO WYROBU, UKŁADANIE TOWARU NA PALETACH, PAKOWANIE, PRACE PORZĄDKOWE W MIEJSCU PRACY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : PRACA OD PON. - ND. W SYSTEMIE ZMIANOWYM 8H LUB 12H, PRZECIĘTNIE 40 H TYGODNIOWO; MOŻLIWE NADGODZINY; PRACA MOŻE SIĘ ZAKOŃCZYĆ W PÓŹNYCH GODZINACH NOCNYCH; DOJAZD DO PRACY W ZAKRESIE WŁASNYM PRACOWNIKA; GODZINOWY SYSTEM WYNAGRODZENIA ; GŁÓWNE MIEJSCE PRACY TO : 25-116 KIELCE, UL. ŚCIEGIENNEGO 256 ORAZ TEREN CAŁEGO KRAJU W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA ( W PRZYPADKU ZAPOTRZEBOWANIA )

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach