Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0953
OBOWIĄZKI:
-sprawowanie nadzoru nad dokumentacją-obsługa urządzeń biurowych-przyjmowanie oraz zarządzanie nad zamówieniami klientów-udzielanie informacji interesantom-wykonywanie poleceń przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej