Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pedagog
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/1151
OBOWIĄZKI:
-gromadzenie wiedzy o rzeczywistości wychowawczej, instytucjach edukacyjnych; problemach wychowawczych i zjawiskach społecznych, które mają wpływ na proces wychowania-wytyczanie metod realizacji celów wychowania, sprawdzanie ich skuteczności w praktyce wychowawczej-prowadzenie działalności dydaktycznej i wychowawczej-wskazywanie możliwości i sposobów rozwiązywania problemów wychowawczych w konkretnych środowiskach wychowawczych i w odniesieniu do konkretnej sytuacji życiowej człowieka-wytyczanie metod realizacji celów wychowania, sprawdzanie ich skuteczności w praktyce wychowawczej-formułowanie wzoru osobowości nauczyciela- wychowawcy na podstawie analizy celów wychowawczych i wiedzy empirycznej o jego roli i działaniu w procesie wychowania-prowadzenie działalności popularyzatorskiej i szkoleniowej dla nauczycieli, pedagogów szkolnych i innych odbiorców zainteresowanych wdrażaniem wiedzy o zjawiskach wychowawczych do praktyki-współdziałanie w zespole nauczycieli terapeutów i wspieranie ich działalności edukacyjno-wychowawczo-terapeutycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej