Operator maszyny - automatyczne krojenie tkanin

CRL Sp. z o. o. od 30 lat jest wiodącą firmą na rynku usług związanych z wynajmem i serwisem odzieży roboczej i ochronnej. Wszystkie nasze wyroby są projektowane i produkowane w naszej szwalni z użyciem najnowszych technologii w przemyśle odzieżowym, a zakład wyposażony jest stale unowocześniany park maszynowy.

Jeśli jesteś osobą, która angażuje się w swoją pracę, posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Radom
Jakie główne zadania na Ciebie czekają?
  • wybór w programie gotowych układów tj., odpowiedniego asortymentu i rozmiaru zgodnie ze zleceniem Klienta,
  • przygotowanie tkanin do krojenia,
  • układanie warstwowe tkaniny przed wykrojem,
  • uruchomienie automatu,
  • praca samodzielna, wymagająca także pracy w zespole.
Wymagania
  • dokładność
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do nauki nowych umiejętności.
Mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Wymagania
  • umowa o pracę po 3 miesiącach pracy na umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • po okresie wstępnym premia zadaniowa,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • praca jednozmianowa,
  • możliwość wyboru godzin pracy – rozpoczęcie pomiędzy 6:00 – 8:00 i zakończenie,
  • odpowiednio pomiędzy 14:00 – 16:00,
  • wolne weekendy!
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.