Operator maszyn stolarskich

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2506
OBOWIĄZKI:
Ustawienie maszyn zgodnie ze specyfikacją produkcji, przezbrajanie maszyn, obsługa maszyn do obróbki drewna (m.in prasa, piła poprzeczna), kontrola jakości produktów i określenie ich klas, utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń,praca zgodnie z obowiązującymi zasadami bhp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność czytania specyfikacji wyrobów drewnianych
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera( MS Office)
Uprawnienia: obsługa maszyn stolarskich

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich sterowanych numerycznie;kontrola jakości wyrobów drewnianych

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach