Operator maszyn i urządzeń

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/24/2200
OBOWIĄZKI:
wykonywanie czynności na produkcji, obsługa urządzeń, wykonywanie czynności przy składaniu pakowaniu magazynowaniu produktu montaż elementów obsługa wtryskarek, kontrola jakości wyrobu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługi wtryskarki
Uprawnienia: obsługi butelczarki

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe - 6 miesięcy na stanowisku operator maszyn i urządzeń

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach