Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu
Miejsce pracy: Orońsko
Numer: StPr/24/0901
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel wspomagający w grupie 5 letnich dzieci, w wymiarze 10/20
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Orońsko

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Podobne oferty pracy

10 paź 2024

Oferta pracy Starachowice

Nauczyciel / Korepetytor

Superprof

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach...

24 wrz 2024

Superprof