129 - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/24/1730
OBOWIĄZKI:
Program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty pracy

13 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier - dostawca

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

Załadunek artykułów,kompletowanie zamówień,układanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

13 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

AGATA Spółka Akcyjna

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Elastyczności czasu pracy;...

10 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

Magazynier Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność.