Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0880
OBOWIĄZKI:
--zapoznanie z istniejącą dokumentacją techniczną, procesem technologicznym, sprawdzanie dok. technicznej produktu, wykonywanie poprawnej dokuemntacji technicznej wg. ustaleń i potrzeb produkcyjnych, projektowanie urządzeń wraz z całym procesem produkcyjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynier konstruktor

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej