Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Fakturzystka
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0918
OBOWIĄZKI:
-wystawianie faktur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fakturzystka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: fakturowanie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Podobne oferty pracy

13 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Fakturzystka - pomoc biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Skarżysko-Kamienna

wystawianie faktur i innych dokumentów fiskalnych, przygotowywanie dokumentów do wysyłki do księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

13 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Suchedniów

-wystawianie i archiwizacja dok. związanych ze sprzedażą, weryfikowanie i akceptowanie mat. korygujących, wprowadzanie danych do systemu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: MS Office, program do faktur