Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/24/0602
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne oferty pracy

18 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Asystent zarządu

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

12 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Rejestratorka/asystentka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski

- praca przez telefon,- rejestracja i potwierdzanie wizyt pacjentów,- konsultacja telefoniczna pacjentów,- sprzedaż telefoniczna usług przychodni,- szkolenia merytoryczne i praktyczne dla pracownika przed rozpoczęciem i w trakcie pracy (na koszt...

05 wrz 2024

Oferta pracy Starachowice

Asystent zarządu

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Kielce

wg. stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne: